Skip to content

קניית עוקבים באינסטגרם

איך להשיג עוקבים באינסטגרם

בשנה האחרונה אינסטגרם תפסה תאוצה והמון משתמשים ישראלים מצטרפים לאינסטגרם. במיוחד אחרי שפייסבוק רכשו את אינסטגרם בסכום עתק וחיברו בין האפליקציות. היום יותר קל לשלב ולפתוח חשבון אינסטגרם באמצעות התחברות דרך הפייסבוק. בדומה לפייסבוק, גם באינסטגרם ניתן לפרוץ ולהיות פופולרי. איך עושים את זה? באינסטגרם אתה נמדד בדיוק כמו בפייסבוק, על סמך כמות הלייקים שיש לך.  לכן, גדל הביקוש וכיום תוכלו להשיג תוכנת לייקים באינסטגרם שתעלה לכם את הלייקים תוך מספר רגעים.

האם תוכנת לייקים באינסטגרם זה חוקי?

כן.אין שום דבר פסול בזה. כל תוכנת לייקים באינסטגרם משתמשת בחשבונות אמיתיים כדי לשלוח לכם את הלייקים. זה בדיוק כמו הפעולה הידנית לשליחת לייק. רק שכאן, המערכת משתמשת בחשבונות שיש לה כדי לשלוח לכם את הלייקים. היא נותנת "פקודה" על סמך כמות הלייקים שרשמתם לה ושולחת אל התמונה שהזנתם.  פשוט מאוד.

כמה זה עולה?

המחירים משתנים בהתאם לכמות הצריכה של הלייקים שלכם. למשל, תוכלו למצוא חבילה של עשרות לייקים לתמונה במחיר של כמה עשרות שקלים בלבד. לעומת זאת, אם הצריכה שלכם היא כמה מאות לייקים לתמונה, המחיר יהיה גבוה יותר. פרמטר נוסף שעלול להשפיע על המחיר הוא אם המערכת אוטומטית או ידנית. לרוב, המערכות האוטומטיות לא משתלמות מכיוון שהן עובדות על בסיס תשלום חודשי. לעומת זאת, המערכות הידניות פועלות על בסיס קרדיטים ולא מוגבלות בזמן. כך חבילה יכולה להספיק לכם לטווח הארוך.

איזו תוכנת לייקים באינסטגרם הכי מומלצת?

בתקופה האחרונה, ביצעתי מספר נסיונות בשלל מערכות לייקים שונות. ניסיתי את המערכת האוטומטית וגם את הידנית. מבחינת תקציב, המערכת הידנית משתלמת הרבה יותר מכיוון שלא צריך לחדש אותה על בסיס חודשי. ניתן להישאר עם אותה חבילה למשך מספר חודשים, הכל תלוי בכמות הצריכה שלכם. לדוגמא, רכשתי בד"ר לייק(אצרף קישור בסוף המאמר) חבילה עם 2,500 קרדיטים. הצורך שלי הוא 100 לייקים לכל תמונה. החבילה הזו תספיק לי ל-25 תמונות. אם ניקח בחשבון שאני מעלה כ-10 תמונות בחודש בממוצע, זה יספיק לי לחודשיים וחצי. כל זה במחיר זעום לעומת המערכת האוטומטית, עליה שילמתי כמה מאות שקלים לחודש אחד בלבד. המערכת המומלצת שלי היא ד"ר לייק.


קישור לאתר שלהם: www.drlike.co.il

האם אי פעם שאלתם את עצמכם איך להשיג הרבה לייקים באינסטגרם? אם כן, אל תתביישו כי אתם לא לבד. בתקופה האחרונה הביטוי "איך להשיג לייקים באינסטגרם" תפס תאוצה בגוגל ואנשים רבים מחפשים את הדרכים לעשות זאת. קיימים המון מדריכים שיעזרו לכם בדרכים כמו תיוגים, שיתוף תמונות בזמנים נכונים וכו'. אבל יש דרך אחת שלא כולם מכירים והיא קניית לייקים באינסטגרם בזול.

כמה זה עולה לי

אם החלטתם שאתם הולכים על קניית לייקים באינסטגרם חשוב לדעת לפני כן את המחירים. אני קונה לייקים דרך חברת סטאר לייקס אשר מציעות חבילות חודשיות על בסיס מחיר ולייקים קבוע. המחירים נעים בין 100 ש"ח עד אין סוף כי אתם יכולים תמיד לבחור את כמות הלייקים הרצויה לתמונה. הכל לפי הצרכים שלכם וכמות הלייקים שאתם חושבים שתתאים לכם.

איך אני עושה את זה

זה דיי פשוט. תהליך קניית לייקים לאינסטגרם אינו כזה מסובך. כנסו לאתר סטאר לייקס(חפשו בגוגל Star-likes) ובחרו בקידום באינסטגרם. לאחר מכן, בחרו בקידום לייקים באינסטגרם ומיד תועברו לחבילות. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבחור את החבילה מתאימה לכם, להשאיר את שם המשתמש שלכם באינסטגרם ולהזין את פרטי התשלום. זה הכל!

קניית לייקים באינסטגרם

מה כדאי מערכת לייקים אוטומטית או ידנית

אם אתם שואלים אותי, אני כמובן בוחר במערכת לייקים אוטומטית. היתרונות על פני השיטה הידנית ברורים אבל אפרט בכל זאת. בשיטה האוטומטית אין לכם צורך ליצור קשר או להיכנס לאתר כלשהו על מנת להזין את כתובת התמונה כדי שישלחו לכם את הלייקים. אתם פשוט מעלים את התמונה והמערכת מזהה לבד ושולחת את כמות הלייקים לפי החבילה שבחרתם. יותר פשוט מזה אין!
אם אני באמצע אירוע חברתי, למי יש זמן להתעסק בשליחת הלייקים? לכן בחרתי בשיטה האוטומטית. עם זאת, בשיטה האוטומטית אין עליכם מגבלה של תמונות כי אתם לא משלמים לייקים פר תמונה ספיצפית אלא חבילה חודשית. ככה יוצא שאם רכשתי חבילה של 100 לייקים לתמונה, גם אם אעלה 100 תמונות ואקבל 10,000 לייקים, אני אשלם את אותו המחיר. זה מעולה לאנשים שאוהבים להעלות הרבה תמונות ובמיוחד לעסקים אשר נוהגים להעלות שפע תמונות של מוצרי העסק.

חשוב להדגיש שבפיסקה "איך אני עושה את זה" תיארתי את שיטת התהליך של קנייה דרך חברת סטאר לייקס אשר תומכת במערכת אוטומטית בלבד. אני משתמש במערכת הזו תקופה ארוכה.

אינסטגרם מצטרפת למשחק

לא עבר זמן רב עד שאינסטגרם החליטה להצטרף למשחק עם הגדולות בכל הנוגע לצפיות. לפני כחודשיים אינסטגרם השיקה עידכון חדש אשר מציג מונה צפיות לסרטונים במקום מונה הלייקים. לא קשה לראות שפייסבוק מבצעת עדכונים באינסטגרם דומים מאוד לעידכונים שהם מבצעים בפייסבוק. לפני כשנה פייסבוק גם כן הוסיפה מונה צפיות לסרטונים. המונה הזה הוא מדד ובעיקר תחרות עם רשתות חברתיות לשיתוף וידאו כמו יוטיוב, dailymotion, vine.

בנוסף לעידכון מונה הצפיות, אינסטגרם מאפשרת כעת להעלות סרטונים באורך של 60 שניות. עד כה היה ניתן להעלות סרטונים באורך של עד 15 שניות. המסקנה שעולה מהשינוי הזה היא שאינסטגרם רוצה להשאיר אותנו באפליקציה כמה שיותר זמן.

התחרות בשוק הצפיות ברשתות חברתיות רק עולה. בהתחלה המתחרה העיקרית של אינסטגרם הייתה Vine, רשת לפרסום סרטונים קצרים. אך במהרה אינסטגרם התעלתה ועברה גם אותה ללא כל קושי. היום אינסטגרם מדורגת בצמרת הרשתות החברתיות, וכולם מנבאים לה פוטנציאל ענק.

יכולת ניתוח טובה יותר

יש כאלה שמסתכלים על העידכון צפיות באינסטגרם כיתרון עצום לבצע סטטיסטיקות ומדדים שיכולים רק לעזור. בעזרת המונה צפיות נוכל לדעת כמה אנשים צפו בסרטון, וכמה מהם ביצעו לייק. קהילות יוכלו לדעת מה רמת החשיפה שלהם פר פוסט, לדוגמא קהילות עם מאות אלפי עוקבים יוכלו לדעת כמה מהם באמת עוקבים אחרי הדף ביום יום. כל משתמש שצופה בסרטון נחשב לצפייה אחת, גם אם הוא יצפה כמה פעמים בסרטון עדיין זה נחשב לצפייה אחת.

קניית צפיות באינסטגרם

אנשים אשר רוכשים שירותי קידום באינסטגרם שונים, בוודאי יצטרכו לשים לב לעידכון הזה. אם רכשתם אלפי עוקבים, כדאי מאוד לאזן את מונה הצפיות באינסטגרם בהתאם לכמות העוקבים. הרי לא הגיוני שיש למישהו 5 אלף עוקבים ורק 100 צפיות בסרטון. לכן למי שרוצה אני כן ממליץ על קניית צפיות באינסטגרם בעיקר כדי לא להרוס לעצמכם את המוניטין והפופולריות שצברתם עד כה.

מונה הלייקים לא נעלם

חשוב מאוד להדגיש שמונה הלייקים לא נעלם מהסרטונים לצמיתות אלא ניתן להגיע ולראות גם מי עשה לכם לייק על הסרטון ע"י לחיצה על מונה הצפיות. שם תוכלו לראות את המשתמשים שעשו לכם לייקים.

שאלות ותשובות בנוגע לצפיות באינסטגרם

שאלה: האם אני יכול לדעת מי צפה לי בסרטון?
תשובה: לא. אינסטגרם אינה מאפשרת לראות מי צפה לך בסרטון אלא אך ורק מי עשה לך לייקים.

שאלה: האם אני יכול לבטת את מונה הצפיות ולהציג מונה לייקים במקום?
תשובה: לא ניתן מכיוון שזה עידכון של אינסטגרם. כל מה שאפשר לעשות זה לשנמך את גירסת האינסטגרם שלכם לגירסא שלפני העידכון.

שאלה: האם זה תקף גם לסרטונים קצרים כמו של אפליקציית Bommerang?
תשובה: כן העידכון תקף לכל סרטון.

אם יש לכם עוד שאלות, אתם מוזמנים להגיב למאמר ואני אקדיש זמן לענות לכל אחד ואחת מכם.

instagram-view-counts

אינסטגרם זוהי רשת חברתית לשיתוף תמונות בה תוכלו להעלות כל תמונה שעולה על רוחכם(כל עוד זה לא עובר על התקנון) ולשתף עם החברים. זה לא סוד שאינסטגרם הפכה לרשת ענק, במימדים עצומים ורק לאחרונה חגגה והציגה בפוסט בחשבון החברה נתון מרשים ביותר אודות כמות המשתמשים שלה(למעבר לפוסט לחצו כאן). אני מצטט ומתרגם מילים מהפוסט המדובר: "היום אנחנו מתרגשים להכריז על 500 מיליון משתמשים באפליקציה, כשמתוכם מעל ל-300 מיליון עושים שימוש באפליקציה בכל יום". נתון מדהים לכל הדעות, אך לא רק זה, אינסטגרם מציגה עוד נתון מעניין: "80% מהמשתמשים שלנו הם לא מארצות הברית", כלומר אינסטגרם הפכה פופולרית בכל העולם.

הצטרפות המוני משתמשים מישראל, לא משאירה מקום לספק שאינסטגרם אכן היא הדבר הבא. בדיוק בגלל זה המון עסקים וחברות גדולות בוחרים לפרסם גם באינסטגרם בנוסף לפייסבוק, כי שם קיים כבר קהל גדול. אך זו לא בהכרח הסיבה היחידה, שכן אינסטגרם היא רשת שיווק עם פוטנציאל רב בה המסרים יכולים לעבור בתמונות. חשבו על זה בעצמכם, כמה מילים תוכלו להעביר בתמונה אחת? המסר יכול להיות ברור ותקיף שלא נדבר על היכולת לשכנע אנשים עם תוצאה\תצוגה של המוצר.

איך מתחילים?

באינסטגרם אפשר לפתוח חשבון בחינם, ללא עלות. במידה ויש לכם חשבון בפייסבוק, תוכלו להירשם בקלות לאינסטגרם וזה יחבר את חשבון הפייסבוק שלכם לאינסטגרם. אם ביצעתם את זה, אני ממליץ להשתמש באופציה של Find Facebook Friends, וזה יוסיף את כל החברים שלכם בפייסבוק לאנשים שאתם עוקבים אחריהם. ככה תוכלו להשיג יותר עוקבים באינסטגרם כי כולם יראו שפתחתם חשבון חדש ברגע שתעקבו אחריהם.

רוצים להתרחב? ישנה אופציה מעניינת והיא פשוטה מאוד. למי שרוצה לשפר את התדמית שלו והמוניטין באינסטגרם מומלץ להשתמש. קניית עוקבים באינסטגרם זה שירות מאוד פופולרי, בעיקר לסלבס. עניין הנראות באינסטגרם הוא דיי חשוב, פרופיל עם מספר דל של עוקבים הוא בוודאי לא מסקרן ופחות מעניין בעיני אחרים. ככה תוכלו להכפיל בקלות את כמות העוקבים שלכם לפי התקציב שיש לכם. לא חייב להשקיע הרבה, זה כמה עשרות שקלים בודדים בתשלום חד פעמי.

silderinstagram