האם אי פעם שאלתם את עצמכם איך להשיג הרבה לייקים באינסטגרם? אם כן, אל תתביישו כי אתם לא לבד. בתקופה האחרונה הביטוי "איך להשיג לייקים באינסטגרם" תפס תאוצה בגוגל ואנשים רבים מחפשים את הדרכים לעשות זאת. קיימים המון מדריכים שיעזרו לכם בדרכים כמו תיוגים, שיתוף תמונות בזמנים נכונים וכו'. אבל יש דרך אחת שלא כולם מכירים והיא קניית לייקים באינסטגרם בזול.

כמה זה עולה לי

אם החלטתם שאתם הולכים על קניית לייקים באינסטגרם חשוב לדעת לפני כן את המחירים. אני קונה לייקים דרך חברת סטאר לייקס אשר מציעות חבילות חודשיות על בסיס מחיר ולייקים קבוע. המחירים נעים בין 100 ש"ח עד אין סוף כי אתם יכולים תמיד לבחור את כמות הלייקים הרצויה לתמונה. הכל לפי הצרכים שלכם וכמות הלייקים שאתם חושבים שתתאים לכם.

איך אני עושה את זה

זה דיי פשוט. תהליך קניית לייקים לאינסטגרם אינו כזה מסובך. כנסו לאתר סטאר לייקס(חפשו בגוגל Star-likes) ובחרו בקידום באינסטגרם. לאחר מכן, בחרו בקידום לייקים באינסטגרם ומיד תועברו לחבילות. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבחור את החבילה מתאימה לכם, להשאיר את שם המשתמש שלכם באינסטגרם ולהזין את פרטי התשלום. זה הכל!

קניית לייקים באינסטגרם

מה כדאי מערכת לייקים אוטומטית או ידנית

אם אתם שואלים אותי, אני כמובן בוחר במערכת לייקים אוטומטית. היתרונות על פני השיטה הידנית ברורים אבל אפרט בכל זאת. בשיטה האוטומטית אין לכם צורך ליצור קשר או להיכנס לאתר כלשהו על מנת להזין את כתובת התמונה כדי שישלחו לכם את הלייקים. אתם פשוט מעלים את התמונה והמערכת מזהה לבד ושולחת את כמות הלייקים לפי החבילה שבחרתם. יותר פשוט מזה אין!
אם אני באמצע אירוע חברתי, למי יש זמן להתעסק בשליחת הלייקים? לכן בחרתי בשיטה האוטומטית. עם זאת, בשיטה האוטומטית אין עליכם מגבלה של תמונות כי אתם לא משלמים לייקים פר תמונה ספיצפית אלא חבילה חודשית. ככה יוצא שאם רכשתי חבילה של 100 לייקים לתמונה, גם אם אעלה 100 תמונות ואקבל 10,000 לייקים, אני אשלם את אותו המחיר. זה מעולה לאנשים שאוהבים להעלות הרבה תמונות ובמיוחד לעסקים אשר נוהגים להעלות שפע תמונות של מוצרי העסק.

חשוב להדגיש שבפיסקה "איך אני עושה את זה" תיארתי את שיטת התהליך של קנייה דרך חברת סטאר לייקס אשר תומכת במערכת אוטומטית בלבד. אני משתמש במערכת הזו תקופה ארוכה.