אינסטגרם זוהי רשת חברתית לשיתוף תמונות בה תוכלו להעלות כל תמונה שעולה על רוחכם(כל עוד זה לא עובר על התקנון) ולשתף עם החברים. זה לא סוד שאינסטגרם הפכה לרשת ענק, במימדים עצומים ורק לאחרונה חגגה והציגה בפוסט בחשבון החברה נתון מרשים ביותר אודות כמות המשתמשים שלה(למעבר לפוסט לחצו כאן). אני מצטט ומתרגם מילים מהפוסט המדובר: "היום אנחנו מתרגשים להכריז על 500 מיליון משתמשים באפליקציה, כשמתוכם מעל ל-300 מיליון עושים שימוש באפליקציה בכל יום". נתון מדהים לכל הדעות, אך לא רק זה, אינסטגרם מציגה עוד נתון מעניין: "80% מהמשתמשים שלנו הם לא מארצות הברית", כלומר אינסטגרם הפכה פופולרית בכל העולם.

הצטרפות המוני משתמשים מישראל, לא משאירה מקום לספק שאינסטגרם אכן היא הדבר הבא. בדיוק בגלל זה המון עסקים וחברות גדולות בוחרים לפרסם גם באינסטגרם בנוסף לפייסבוק, כי שם קיים כבר קהל גדול. אך זו לא בהכרח הסיבה היחידה, שכן אינסטגרם היא רשת שיווק עם פוטנציאל רב בה המסרים יכולים לעבור בתמונות. חשבו על זה בעצמכם, כמה מילים תוכלו להעביר בתמונה אחת? המסר יכול להיות ברור ותקיף שלא נדבר על היכולת לשכנע אנשים עם תוצאה\תצוגה של המוצר.

איך מתחילים?

באינסטגרם אפשר לפתוח חשבון בחינם, ללא עלות. במידה ויש לכם חשבון בפייסבוק, תוכלו להירשם בקלות לאינסטגרם וזה יחבר את חשבון הפייסבוק שלכם לאינסטגרם. אם ביצעתם את זה, אני ממליץ להשתמש באופציה של Find Facebook Friends, וזה יוסיף את כל החברים שלכם בפייסבוק לאנשים שאתם עוקבים אחריהם. ככה תוכלו להשיג יותר עוקבים באינסטגרם כי כולם יראו שפתחתם חשבון חדש ברגע שתעקבו אחריהם.

רוצים להתרחב? ישנה אופציה מעניינת והיא פשוטה מאוד. למי שרוצה לשפר את התדמית שלו והמוניטין באינסטגרם מומלץ להשתמש. קניית עוקבים באינסטגרם זה שירות מאוד פופולרי, בעיקר לסלבס. עניין הנראות באינסטגרם הוא דיי חשוב, פרופיל עם מספר דל של עוקבים הוא בוודאי לא מסקרן ופחות מעניין בעיני אחרים. ככה תוכלו להכפיל בקלות את כמות העוקבים שלכם לפי התקציב שיש לכם. לא חייב להשקיע הרבה, זה כמה עשרות שקלים בודדים בתשלום חד פעמי.

silderinstagram