אינסטגרם מצטרפת למשחק

לא עבר זמן רב עד שאינסטגרם החליטה להצטרף למשחק עם הגדולות בכל הנוגע לצפיות. לפני כחודשיים אינסטגרם השיקה עידכון חדש אשר מציג מונה צפיות לסרטונים במקום מונה הלייקים. לא קשה לראות שפייסבוק מבצעת עדכונים באינסטגרם דומים מאוד לעידכונים שהם מבצעים בפייסבוק. לפני כשנה פייסבוק גם כן הוסיפה מונה צפיות לסרטונים. המונה הזה הוא מדד ובעיקר תחרות עם רשתות חברתיות לשיתוף וידאו כמו יוטיוב, dailymotion, vine.

בנוסף לעידכון מונה הצפיות, אינסטגרם מאפשרת כעת להעלות סרטונים באורך של 60 שניות. עד כה היה ניתן להעלות סרטונים באורך של עד 15 שניות. המסקנה שעולה מהשינוי הזה היא שאינסטגרם רוצה להשאיר אותנו באפליקציה כמה שיותר זמן.

התחרות בשוק הצפיות ברשתות חברתיות רק עולה. בהתחלה המתחרה העיקרית של אינסטגרם הייתה Vine, רשת לפרסום סרטונים קצרים. אך במהרה אינסטגרם התעלתה ועברה גם אותה ללא כל קושי. היום אינסטגרם מדורגת בצמרת הרשתות החברתיות, וכולם מנבאים לה פוטנציאל ענק.

יכולת ניתוח טובה יותר

יש כאלה שמסתכלים על העידכון צפיות באינסטגרם כיתרון עצום לבצע סטטיסטיקות ומדדים שיכולים רק לעזור. בעזרת המונה צפיות נוכל לדעת כמה אנשים צפו בסרטון, וכמה מהם ביצעו לייק. קהילות יוכלו לדעת מה רמת החשיפה שלהם פר פוסט, לדוגמא קהילות עם מאות אלפי עוקבים יוכלו לדעת כמה מהם באמת עוקבים אחרי הדף ביום יום. כל משתמש שצופה בסרטון נחשב לצפייה אחת, גם אם הוא יצפה כמה פעמים בסרטון עדיין זה נחשב לצפייה אחת.

קניית צפיות באינסטגרם

אנשים אשר רוכשים שירותי קידום באינסטגרם שונים, בוודאי יצטרכו לשים לב לעידכון הזה. אם רכשתם אלפי עוקבים, כדאי מאוד לאזן את מונה הצפיות באינסטגרם בהתאם לכמות העוקבים. הרי לא הגיוני שיש למישהו 5 אלף עוקבים ורק 100 צפיות בסרטון. לכן למי שרוצה אני כן ממליץ על קניית צפיות באינסטגרם בעיקר כדי לא להרוס לעצמכם את המוניטין והפופולריות שצברתם עד כה.

מונה הלייקים לא נעלם

חשוב מאוד להדגיש שמונה הלייקים לא נעלם מהסרטונים לצמיתות אלא ניתן להגיע ולראות גם מי עשה לכם לייק על הסרטון ע"י לחיצה על מונה הצפיות. שם תוכלו לראות את המשתמשים שעשו לכם לייקים.

שאלות ותשובות בנוגע לצפיות באינסטגרם

שאלה: האם אני יכול לדעת מי צפה לי בסרטון?
תשובה: לא. אינסטגרם אינה מאפשרת לראות מי צפה לך בסרטון אלא אך ורק מי עשה לך לייקים.

שאלה: האם אני יכול לבטת את מונה הצפיות ולהציג מונה לייקים במקום?
תשובה: לא ניתן מכיוון שזה עידכון של אינסטגרם. כל מה שאפשר לעשות זה לשנמך את גירסת האינסטגרם שלכם לגירסא שלפני העידכון.

שאלה: האם זה תקף גם לסרטונים קצרים כמו של אפליקציית Bommerang?
תשובה: כן העידכון תקף לכל סרטון.

אם יש לכם עוד שאלות, אתם מוזמנים להגיב למאמר ואני אקדיש זמן לענות לכל אחד ואחת מכם.

instagram-view-counts